Керамічна черепиця від концерну Wienerberger

Керамічна черепиця Tondach від компанії Wienerberger, це продукт високої  європейської якості

Переваги керамічної черепиці виробництва Wienerberger

керамічна черепиця

Якість керамічної черепиці Tondach

Про якість керамічної черепиці Tondach можна ознайомитися тут

керамічна черепиця

Чому черепиця виробництва Wienerberger ?

Переваги керамічної черепиці Tondach

Натуральна черепиця Tondach виробляється на 14 підприємствах та є провідною у галузі керамічної черепиці в Центральній і Південно-Східній Європі. Продукція Tondach відтворює природну красу і міцність в рішеннях для дахів з кераміки. Висока якість, досвід професіоналів, інноваційні та натуральні рішення для покрівлі, а також широкий спектр послуг. Використання найсучасніших технологій забезпечує ефективність виробничих процесів і пропозицію споживачам високоякісної подукції, яка виготовлена з натуральної сировини.

Керамічна черепиця Tondach - частина концерну Wienerberger

Черепиця Tondach це широке розмаїття форм і кольорів. Завдяки цьому існує близько 400 різних варіантів продукції Tondach! Ви маєте можливість використати максимальну свободу щодо дизайну даху та загального вигляду Вашого будинку:

• Більше 25 відтінків (від світлого до темного, матові або глянцеві), природні, ангобовані та глазуровані.
• Широкий спектр видів черепиці для класичних, середземноморських, легких або сучасних форм даху
• Поверхнева обробка для довгострокової естетики (стійкість до УФ променів та агресивних речовин)
• Використання покриття можливе при куті нахилу покрівлі від 12°

керамічна черепиця

Натуральна черепиця Tondach від Wienerberger, пропонує численні конструкції для всіх форм покрівель і ідеально підходить для пасивних, сонячних і енергозберігаючих будівель. Як міжнародний екологічний рекомендований будівельний продукт, натуральна черепиця Tondach була відзначена сертифікатом «натур плюс». 33 роки гарантії говорять на користь керамічної черепиці Tondach, яка є екологічно безпечним, а також натуральним продуктом без хімічних добавок.

Черепиця Tondach виробляється на майже 30 підприємствах Європи, у таких країнах як Австрія, Чехія, Угорщина, Хорватія, Словенія, Словаччина. Виробничі потужності концерну Tondach лише у 2008 році становили 500 мільйонів штук черепиці Tondach на рік.
Тондах Інспіра теракота
Інспіра теракота
Тондах Твіст
Твіст червона ангоба
керамічна черепиця
Румба натуральна
тондах медитеран
Медитеран антік
tondach болеро коричнева
Болеро коричнева

З 1999 року концерн Tondach здійснив стратегічне просування в Україні. Перше представництво Tondach в Україні було відкрито в Одесі у 1999 році, з 2000 року було відкрито представництва в Київі, Вінниці, а згодом майже у всіх областях України. Сьогодні керамічна черепиця Tondach представлена практично у всіх регіонах України.

tondach
X
Call Now Buttonзателефонувати