Tondach (Тондах) - Україна. Як купити продукцію.

Попередньо ознайомтеся з продукцією на сайті продукції Тондах. Деяка продукція, моделі та інформація можуть бути відсутніми на сайті чи не доступні на даний час для замовлення. Повну інформацію можна дізнатися у нашого менеджера телефоном чи надіславши нам повідомлення.

Телефонуйте чи напишіть повідомлення, вкажіть назву продукції, модель продукції та необхідну кількість, адресу постачання продукції (Область, район, назва населеного пункту). Якщо маєте план покрівлі, надішліть нам на електрону адресу info.tondach@gmail.com, чи на Viber за номером +380504107759.

Наші менеджери прорахують необхідну кількість продукції згідно плану (проекту) та нададуть специфікацію-пропозицію.
Якщо вас влаштує пропозиція, то буде підготовлена остаточна специфікація та договір з умовами постачання.

Форма оплати — безготівкова на умовах “відвантаження у транспортний засіб” – склад місто Ужгород.
Термін постачання товару залежить від моделі продукції й становить від 15 до 45 днів.

Компанія здійснює лише оптовий продаж продукції у розмірі автомобільної партії товару. Постачання невеликої кількості продукції, поштучних елементів й додатків, здійснюється лише у тому разі, якщо ви раніше придбали безпосередньо у нас партію товару.

Після складання Договору на постачання, наша компанія здійснює повний супровід товару, розмитнення та подальшу підготовку для транспортування до місця призначення. Надає всю необхідну інформацію щодо графіку постачання та будь які консультації щодо продукції у режимі 24/7.

www.wienerberger.at

контакти

Контактна форма

тел:
+38 050 410 77 59
+38 068 350 58 48
+38 097 033 25 11

м. Київ
вул. Крайня, 1-В

м. Одеса
вул. Київське шосе, 1/3

м. Ужгород
вул. Щедріна, 146

    30, Березень, 2023
    X
    Call Now Buttonзателефонувати