Tondach (Тондах), Wienerberger (Вінербергер) - Україна. Як придбати продукцію.

Попередньо ознайомтеся з продукцією на сайті продукції Тондах — Вінербергер. Деяка продукція, моделі та інформація можуть бути відсутніми на сайті. Повну інформацію можна дізнатися у нашого менеджера телефоном чи надіславши нам повідомлення.

Телефонуйте чи напишіть повідомлення, вкажіть назву продукції, модель продукції та необхідну кількість, адресу постачання продукції (Область, район, назва населеного пункту). Якщо маєте план покрівлі, надішліть нам на електрону адресу.

Наші менеджери прорахують необхідну кількість продукції згідно плану (проекту) та нададуть специфікацію-пропозицію.
Якщо вас влаштує пропозиція, то буде підготовлена остаточна специфікація та договір на оплату.

Форма оплати — безготівкова на умовах “відвантаження у транспортний засіб” зі склада Wienerberger місто Львів. Термін постачання товару залежить від моделі продукції й становить від 10 днів, після отримання платежу.

Компанія здійснює лише оптову продаж продукції у розмірі автомобільної партії товару — від 10, 20, 30 … тонн. Постачання невеликої кількості продукції, поштучних елементів й додатків, здійснюється лише у тому разі, якщо ви раніше придбали безпосередньо у нас оптову партію товару.

Після придбання продукції ви отримаєте гарантію безпосередньо від виробника — компанії Wienerberger, що є єдиним постачальником продукції в Україну.

www.wienerberger.at

Орієнтовна вартість доставлення зі склада продукції Wienerberger (Львів).
черепица тондах
Постачання невеликої кількості продукції здійснюється шляхом сервісу постачання “Нова Пошта”, “Делівері” чи будь-яким іншим сервісом на бажання покупця.
контакти

Контактна форма

м. Київ
Софіївська Борщагівка, вул. Київська, 2
тел: +38 050 410 77 59

м. Одеса
вул. Київське шосе, 1/3
тел: +38 097 033 25 11

м. Ужгород
вул. Щедріна, 146
тел: +380 312 44 00 40

    Категорії товарів
    21, Червень, 2021