Якість керамічних блоків Porotherm

Якість керамічних блоків Porotherm

Керамічні блоки Porotherm - це продукцуія вищої якості.

Керамічні блоки Porotherm – матеріал для зведення стін високої якості. Переконайтеся самі!

Кожен, хто збирається будувати будинок, хоче побудувати його з якісних і довговічних матеріалів.

Як зрозуміти, чи якісний керамічний блок Ви вибрали?

Для початку визначимо критерії якості:

Відповідність продукції стандартам
міцність
екологічність
Високі теплотехнічні характеристики
морозостійкість

Відповідність керамічних блоків до європейських стандартів
Компанія Wienerberger висуває суворі вимоги до габаритних розмірів, до кількості і розміру тріщин керамічних блоків, що робить продукцію конкурентоспроможною і популярною на ринку.

Кожен керамічний блок в асортименті Porotherm відповідає європейським стандартам. Ретельна підготовка сировини та її подрібнення, дозволяє витримувати точні геометричні розміри, які регламентують діючи стандарти. Відхилення від площини граней блоку складає, не більше 3 мм. Висока якість глини і правильно підібрані режими випалу дозволяють домогтися низького відсоток браку і бою, близько 4% при транспортуванні.

міцність
Висока якість глини і сучасне обладнання дозволяють випускати керамічні блоки з високою маркою міцності М100.

Така марка міцності дозволяє будувати будинки до 10 поверхів без додаткового армування кладки і створення армуючого поясу під плити перекриття.

Компанія Wienerberger має сертифікати відповідності, де вказана марка міцності блоку.

екологічність
Для виробництва продукції Wienerberger використовується тільки високоякісна глина, тирса, трепел, що є підтвердженням екологічності продукції у порівнянні з іншими, не керамічними матеріалами. Для виробництва не застосовують відходи доменних виробництв, шлаки і шлами, які можуть містити важкі метали.

Продукція Вінербергер пройшла випробування на активність природних і природних радіонуклідів.

Високі теплотехнічні характеристики
Керамічні блоки Porotherm мають низьку теплопровідність (в залежності від робочої товщини блоку) – це досягається великим кількість рядів пустот в блоці і менший обсяг кожного отвори, більш тонкі внутрішні перегородки, дають зниження теплопровідності блоку. Так само для зниження застосовується спеціальний склад глини, з великою кількістю тирси. При випалюванні ошурки вигорають, тим самим утворюється велика кількість пор, за рахунок цього теплопровідності значно знижується. Теплопровідність стін їх керамічних блоків залишається постійною, так як керамічні матеріали дуже швидко висихають від зайвої вологи.

морозостійкість
Морозостійкість матеріалу відповідає за довговічність Вашого будинку.

Вінербергер виробляє блоки з морозостійкістю F50, яка вказує на високу довговічність будинку який буде служити Вашим нащадкам.
Підтвердження морозостійкості F50 відображено в сертифікатах відповідності.

X
Call Now Buttonзателефонувати