Чому саме Porotherm

Чому саме Porotherm ?

Найголовніши причини щоб вибрати Porotherm

Доступно, добре або швидко? Як правило, будуючи будинок ми можемо вибрати лише дві опції з перерахованих, особливо – в разі стінових матеріалів.

До недавнього часу їх вибір був невеликий – газобетон, цементні блоки, дерев’яний брус, керамічна цегла (або силікатна цегла) в поєднанні з утеплювачем. Правило «двох опцій» для них працювало завжди.

На щастя, прогрес не стоїть на місці й в світі з’явилися доступні до широкого використовування великоформатні керамічні блоки або тепла кераміка. Яскравим представником є продукти бренду Porotherm, розроблені компанією Wienerberger – провідним світовим виробника керамічних будматеріалів.

Вперше керамічні блоки в будівництві стали застосовувати в 70-х роках минулого століття в Європі і тільки з початком 2000-х технологія будівництва будинків з керамічних блоків прийшла в Україну.

У чому ж відмінність і які переваги нових великоформатних керамічних блоків в порівнянні зі звичними газобетонним блоком, цеглою і деревом і чому вони дозволяють поєднувати довговічність, швидкість зведення і екологічність? Вся справа в конструкції та у матеріалі!

Тепло
поротерм

Porotherm (Поротерм) має неабиякі теплотехнічні характеристики, що перевищують відповідні параметри у традиційних стінових матеріалів. Наприклад, щоб досягти порівнянних з Porotherm 38 Thermo (товщина стіни 38 см) теплоізоляційних властивостей, товщина стіни зі звичайної цегли повинна скласти 235 см, а а стіни з газобетону щільністю D500 – близько 48 см.

Такими унікальними теплоізоляційними властивостями Porotherm 38 Thermo має за рахунок нової, більш ефективної форми пустот і підвищеної пористості керамічного черепка. А власне пористість з’являється завдяки особливостям виготовлення Porotherm: в глину додаються дрібні тирсу. Тирса вигорає при випалюванні. Завдяки цьому утворюються відкриті пори, до 30% від обсягу, які не тільки знижують теплопровідність, а й сприяють поліпшенню мікроклімату – стіни «дихають» та швидко випаровують вологу.

Доступність та швидкість будівництва

Помилково вважають, що побудувати будинок з керамічних блоків – це дороге задоволення в порівнянні з будинком з газобетону чи з традиційного керамічної цегли. Так відбувається тому, що порівнюється лише вартість стінових матеріалів. Однак вся справа в деталях, якщо рахувати витрати на будівництво в цілому, то цінове відмінність між цими матеріалами значно нівелюється.

porotherm

Керамічні блоки Porotherm та газобетоні блоки

 • кладка з великоформатного керамічного блоку не вимагає армування між рядами блоків, армування під вікнами і спорудження монолітних залізобетонних поясів, яке займає не менше 30 днів;
 • до оздоблювальних робіт можна приступати практично відразу після зведення стін і монтажу даху, тому що не вимагається тривалого просушування стін;
 • високі теплоізоляційні властивості, які дають можливість обійтися без додаткового утеплення стін будинку.
  В результаті вартість будинку з керамічного блоку в порівнянні з газобетоном не перевищує 5%, при свідомо кращих теплоізоляційних характеристиках і екологічності.

Керамічні блоки Porothermта традиційна керамічна цегла

 • з’єднання паз-гребінь скорочує витрати на додаткові матеріали – вертикальні шви не заповнюються розчином кладки і його витрата
 • скорочується на 30% в порівнянні з традиційною цеглою;
 • один блок замінює від 10 до 14 цеглин в кладці, що істотно прискорює процес зведення стін;
 • зниження трудовитрат у порівнянні і економія на оплаті робіт – робітникові при кладці цегли буде потрібно в три рази більше часу, отже, ви заплатите в три рази вище майстрам за роботу;
 • каркас індивідуального житлового будинку з керамічних блоків може бути зведений за два тижні без застосування великої будівельної техніки;
 • високі теплоізоляційні властивості, які дають можливість обійтися без додаткового утеплення стін.
Якість життя
porotherm

На комфорт в приміщенні впливає безліч факторів і як мінімум на половину з них істотний вплив роблять властивості стін будинку. Стіни з керамічних блоків благотворно впливають на температурний режим і його стабільність, комфортну вологість повітря, відсутність протягів, звукоізоляцію. Одним словом, кераміка дозволяє створити для людини найсприятливіші умови існування.

Хороша звукоізоляція стін з керамічних блоків дозволяє використовувати блоки для внутрішніх перегородок товщиною 8 або 12 см. Додатковим же перевагою є повна гіпоалергенність керамічних блоків – вони не «порошать» (на відміну від газобетонних блоків), не містять домішок шлаків і не виділяють в повітря шкідливих речовин (як це буває з деревними просоченнями).

Безпека

Керамічні стіни найбільш безпечні для життя і здоров’я людини. Так, обпалена глина рН-нейтральна, що запобігає вплив на неї хімічних речовин з навколишнього середовища. Кераміка має підвищену вогнестійкість, оскільки в процесі виробництва проходить випал при температурі близько 900 ° C. Це вигідно відрізняє її від газобетонних блоків, які втрачають міцності при високій температурі і оброблених складами проти горіння і гниття дерев’яних конструкцій. Вони навіть після обробки здатні підтримувати вогонь, до того ж виділяючи небезпечні речовини при нагріванні.

І, звичайно, вдома з керамічних блоків дуже довговічні і це не дивно, якщо згадати, що споруди з найближчого “родича” блоків – керамічної цегли, стоять без проблем багато століть.

поротерм
Міцність
porotherm

Великоформатні керамічні блоки мають високу міцність, що дозволяє зводити об’єкти до 10 поверхів з несучими стінами!

Наприклад, при міцності М100 розрахункові опору R стисненню кладки на важких розчинах становить 18кг \ см2. Зокрема, це означає, що кожен погонний метр стіни з блоку Porotherm 38 Thermo може витримати навантаження рівну 38см * 100см * 18кг \ см2 = 68 400кг. Цього з запасом вистачить, щоб побудувати будинок висотою до 6-ти поверхів.

Причому кладка з блоків не вимагає посилення у вигляді армування, пристрої монолітного пояса під плиту перекриття, а також має мінімальну деформативность як під навантаженням, так і без неї, на відміну від кладки з газобетонних блоків.

У сучасному світі, новітні технології будівельних матеріалів дозволяють уникнути проблем вибору між дешевизною, якістю і швидкістю зведення. Власний «будинок, милий дім» – довговічний, комфортний і екологічний – перейшов зі сфери ненаукової фантастики в практичну площину. Це все стало реальним, в тому числі, завдяки й великоформатних керамічним блокам Porotherm від Wienerberger!

X
Call Now Buttonзателефонувати