Переваги керамічної черепиці Tondach

Якість керамічної черепиці від концерну Wienerberger

Дах з керамічної черепиці Tondach - це системне рішення

Контроль виробництва керамічної черепиці

Вся сировина, суміші а також й готова продукція проходять строгий контроль якості, тестування та оптимізацію. Такий контроль дозволяє запропонувати споживачу як естетичні та функціональні характеристики продукції, так і професійні та практичні рішення для керамічної черепиці. Завдяки 100 річному досвіду виробництва керамічної черепиці та передовим технологіям, компанія Wienerberger створює справжній якісний продукт. Ретельно відібрана сировина, оптимізовані суміші глини, високотехнічне обладнання та сучасні методи виробництва гарантують, що кожна черепиця зроблена бездоганно. Підтвердження цьому – гарантія на більш ніж 30 років, яка надається кінцевому споживачу безпосередньо концерном Wienerberger.
керамічна черепиця

Сертифікація керамічної черепиці Tondach

Весь асортимент керамічної черепиці Tondach від компанії Wienerberger відповідає встановленним європейським стандартам – DIN EN 1304 и ISO 9001

Компанія Wienerberger пропонує багато рішень для даху з керамічної черепиці як для нового будинку так і для реконструкції покрівлі. Завдяки універсальним рішенням, що пропонує керамічна черепиця Tondach ваш дах якісний, безпечний та довговічний.

Winerberger протягом 33 років безкоштовно замінить всю черепицю Tondach у разі, якщо вона не відповідає вимогам стандарту EN 1304.

Додаткова гарантія від пошкодження морозом:

Wienerberger надає таку гарантію на всю черепицю Tondach, в якій виявлено пошкодження морозом, що виникли через дефекти матеріалу. Протягом цих 33 років компанія бере на себе додаткові витрати на заміну дефектної черепиці в розмірі вартості роботи покрівельника, якщо встановлення черепиці виконувалося кваліфікованим покрівельником. Компанія Wienerberger залишає за собою право виконувати заміну черепиці з допомогою власного персоналу або іншої уповноваженої особи.

X
Call Now Buttonзателефонувати