Керамічна черепиця Tondach – універсальний покрівельний матеріал

Керамічна черепиця Tondach - універсальний покрівельний матеріал

Керамічна черепиця, це дійсно універсальний покрівельний матеріал.

Кожен, хто побудував або збирається будувати будинок, знає, як багато залежить від вибору покрівельного матеріалу. Правильно вибрана та змонтована покрівля прослужить Вам сотні років, надійно захищаючи ваше житло за будь яку погоду.

Існують різні види дахів будинків, так само як і покрівельних покриттів. Щоб підібрати найприйнятніший варіант, слід враховувати особливості кожного різновиду. Для цього необхідно з’ясувати, які бувають види дахів будинків. Фото дає найбільш повне уявлення про зовнішній вигляд тієї чи іншої покрівлі. Тип даху впливає не тільки на зовнішній вигляд, але й на здатність будинку зберігати температуру всередині приміщення.

тип кровель
Типи покрівель

Різноманітні види покриття даху будинку, виготовлені з кераміки, роблять її практично універсальним покрівельним матеріалом.
Фактично, керамічна черепиця підходить для будь-якої покрівлі: не тільки простий скатної, а й більш складних покрівельних конструкцій, наприклад, циліндричної, конусної або пірамідальної.
Керамічна черепиця – це міцний та довговічний матеріал який має високий рівень шумоізоляції, а по вогнестійкості відноситься до класу негорючих матеріалів. Крім того, вона відмінно виглядає і прикрасить дах будь-якої, навіть самої неординарної форми. Тому всім, хто замислюється про облаштування даху свого будинку, варто звернути увагу на даний покрівельний матеріал.
Керамічна черепиця Tondach- це ідеальний варіант для облаштування довговічного даху. Цей будівельний має високу міцність, легкий в монтажі та має дуже широкий асортимен, який задовольнить навіть найвимогливіших споживачів.

Керамічна черепиця виробництва Wienerberger імпортується в Україну з Європи. Країни виробники – Австрія, Чехія, Угорщина, Хорватія, Словакччина ( в залежності від моделі черепиці).

X
Call Now Buttonзателефонувати