Ефективність керамічних блоків

Ефективність керамічних блоків Porotherm

Заощаджуйте з Porotherm на опаленні та системах кондиціювання

Будівництво будинку – складний, багатоетапний процес. Кожен, хто планує звести власне житло, стикається з безліччю питань. Однією з ключових проблем при будівництві житла або громадських установ залишається проблема утеплення майбутнього будинку.
Компанія Wienerberger розробила великоформатні керамічні блоки, які не потребують додаткового утеплення практично по всій території України.

Слово «розробила» застосовано не випадково. Продукт зажадав розробки спеціальної конструкції пустот, збільшеного поризації керамічного черепка і підбору рецептури глинянной маси. Масивна керамічна стіна з Porotherm 51, Porotherm 44, Porotherm 38 Thermo, товщиною 51 см, 44 см і 38 см відповідно, буде надійно зберігати тепло взимку і прохолоду влітку протягом усього терміну життя вдома, який становить понад 100 років, що було б недосяжне при використанні додаткового шару утеплення. Так як довговічність утеплювачів з мінеральної / базальтової вати або пінополістиролу становить 50-70 років, далі сполучна в утеплювачі починає руйнуватися, порушуючи ідеальну площину фасаду.

porotherm
Porotherm 38
porotherm
Porotherm 44
porotherm
Porotherm 51

Відмінні термоізолюючі та термозберігаючі властивості Porotherm

Секрет термоізоляції цеглини Поротерм полягає в великій кількості маленьких порожнин, заповнених повітрям, які отримують за рахунок додавання в глиняну суміш стружки з деревини, що під час обпалення цегли згорає.
Керамічні блоки Поротерм здатні приймати як природну енергію сонця, так і зберігати внутрішнє тепло в приміщенні. Тому цегляні будівлі повільно охолоджуються взимку, та зберігають достатню прохолоду влітку.

X
Call Now Buttonзателефонувати